Konkurs Zespołu Interdyscyplinarnego "12 miesięcy bez przemocy"
Ruszamy z wyjątkowym konkursem komiksowym!
Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy Domowej na terenie Gmina Nowy Dwór Gdański ogłosił konkurs pt. „12 miesięcy bez przemocy”
Celem konkursu jest pokazanie, jak ważne są:
- szacunek
- empatia
-bezpieczeństwo
-życzliwość i wsparcie rówieśnicze
Uczestnicy mają za zadanie przygotować komiks przedstawiający świat bez przemocy oraz dobre relacje między ludźmi. Spośród nadesłanych prac wyłonionych zostanie 12 zwycięskich komiksów, które znajdą się w wyjątkowym kalendarzu na rok 2027
To nie tylko konkurs artystyczny, ale także ważna inicjatywa promująca przeciwdziałanie przemocy i budowanie bezpiecznej społeczności szkolnej.
Prace należy składać w sekretariacie
Centrum Usług Społecznych w Nowym Dworze Gdańskim
ul. Plac Wolności 26
Termin składania prac: 19 czerwca 2026 r. do godz. 13:00
Zachęcamy uczniów placówek oświatowych do udziału i pokazania, że w naszej gminie jest miejsce na dobro, szacunek i bezpieczeństwo!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!